کاشف در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می کند:

در سمینار مهارت های کار گروهی ، دکتر مهران کرمی به سخنرانی در خصوص اهمیت یادگیری مهارت های کار تیمی پرداخته و این مهارت ها ویژه نوجوانان 12 تا 18 سال مطرح می نماید تا آینده سازان امروز اصول همکاری با یکدیگر و کار تیمی را آموزش ببینند.

مهران کرمی دانشجوی دکترای مدیریت کارآفرینی گرایش کسب و کار جدید از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک دانشگاه تهران است. او به عنوان مشاور کسب و کار، پژوهشگر برتر، دانشجوی نمونه و مدرس دانشگاه تهران و نویسنده کتاب کارآفرینی نوآورانه و روش استارتاپی شناخته می شود. کرمی همچنین مدیر شتابدهنده استارتاپ لند سریر است. زمینه مشاوره:  جذب سرمایه و ارزشگذاری و تعیین سنجه های کلیدی عملکرد و تهیه فایل های

همچنین در این برنامه جناب آقای دکتر مهدی صفائی کارآفرین برتر ملی و بنیانگذار هلدینگ کانسپت، از تجربیات خود صحبت می کنند و اهمیت کار تیمی را بیان می کنند.

مهدی صفایی  در سال 1349 در شهر کرمانشاه متولد شد. او قهرمان بوکس و مربی بدنسازی است. صفایی  در دوره های مختلفی نشان قهرمانی در رشته کیک بوکس را کسب کرده است. بعد از به دست آوردن قهرمانی های متعدد در رشته و حوزه کاری خود سمت هایی را داشته است. داشتن این گونه سمت ها برای او مسئولیت هایی را به ارمغان آورده است.

در سال 1997 مهدی صفایی مربی تیم ملی کیک بوکس بوده است. غیر از این سمت مهم این قهرمان کیک بوکس عضو هیات رییسه جودوی استان تهران در نظر گرفته شد و مدتی در این سمت ابقا شد. در شورای شهر تهران دبیری کارگروه ورزش بهمهدی صفایی اطلاق شد و در دوره ای این سمت را بر عهده داشت.

این قهرمان مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال در جام‌جهانی 2014 بوده است. لازم به ذکر است که دوره های مراقبت از سیستم و بادیگاردی را در کشور امارت و آلمان گذرانده است. پس از این دوره مشهور آلمانی مدرس این رشته هم بوده است.

اگر علاقه مند شدید می توانید اینجا را کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در خصوص کآشف به دست آورید.

مخاطبین سمینار مهارت های کار گروهی : 

  • والدین دارای فرزندان 12 تا 18 سال
  • دانش آموزان 12 تا 18 سال
  • علاقه مندان به مباحث فرزند پروری

شماره تماس جهت ثبت نام بصورت رایگان: 

021-88225000

021-86093621

مهارت های کار گروهی

ظرفیت ثبت نام محدود است. اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام نمایند!

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *