“کامیتاپ (میتاپ کارآفرینی)”  به معنی دورهمی کارآفرینان است. این سلسله نشست ها به منظور برقراری ارتباط میان صنعت و دانشگاه، انتقال تجارب کارآفرینان بزرگ کشور، آموزش مفاهیم کارآفرینی، معرفی الگوهای موفق و فرآیند شکل گیری کسب وکارهای نوپا و تسهیل گران برای دانشجویان و علاقه مندان جامعه برگزار می شود.

برای کارآفرین شدن در ایران بهترین گزینه برای الگوبرداری، رهبران کارآفرینی و کارآفرینانی هستند که با توجه به شرایط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی این مرزوبوم، اقدام به ایجاد کسب‌وکار کرده‌اند، ولی متأسفانه کارآفرینان در جامعه فرصت کمی برای انتقال تجارب خوددارند.

دهمین برنامه کامیتاپ  با  موضوع صنعت آرایشی و بهداشتی  با حضور آقای  امیرحسین خشایار دانایی  (مدیرعامل شرکت پارس حیان ) و نماینده آقای  سیدمحمد موسوی  ، آقای صادقی (مدیر روابط عمومی شرکت فیروز) از سوی کانون دانش‏ آموختگان کارآفرینی در تاریخ 24 آبان ماه 97 همزمان با افتتاحیه هفته جهانی کارآفرینی 97 برگزارشد.

 

مهندس امیرحسـین خشایار دانایی، مدیرعامل شرکت پـارس حیـان موفـق به دریـافـت جایــزه بیــن المللـی  “برتـرین کارآفـرین” در اجلاس لنکـاوی مالزی با رتبـه “سـرآمـد برترینـــها” (Pinnacle of Supremacy) هستند.

شرکت پارس حیان توسط دو نفر از دانشمندان سرشناس، محقق و اساتید دانشگاه، سرکار خانم ها دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال ۱۳۶۱ تأسیس گردید.  یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مراقبت شخصی و مراقبت از پوست، مو و دندان و محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه می باشد. از بین حدود ۱۱۰۰ نفر نیروی استخدامی در این شرکت، بیش از ۷۰۰ نفر در بخش بازاریابی و فروش مشغول به کار هستند.

 

مهندس سید محمد موسوی، متولد ۱۳۳۳ در قزوین است  .ویی از کارآفرینان برتر ایران و مدیر عامل گروه صنعتی فیروز و بنیانگذار چند NGO فعال در حقوق معلولان از جمله کانون معلولان توانا است. از عمده فعالیت‌های وی ایجاد اشتغال برای معلولان در گروه بهداشتی فیروز می‌باشد . وی در کودکی به خاطر ابتلا به بیماری فلج اطفال از دو پا معلول گردید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *