دومین رویداد سینما کارآفرینی با موضوع “رهبران بزرگ چطور تاثیر گذار هستند؟” در روز سه شنبه ۱۸ تیرماه ۹۸ با سخنرانی جناب آقای دکتر مازیار میر برگزار شد.

دومین برنامه سینما کارآفرینی

در ابتدای برنامه دکتر مازیار میر در خصوص اهمیت زمان گذاشتن برای توجه داشتن در خصوص شرکت در جلسات کارآفرینی و استفاده بهینه از مطالب آن صحبت کردند.

ایشان فرمودند که در مسیر کارآفرینی باید بهای زیادی پرداخت و بدون پرداخت این بها نمی توان به موفقیت دست یافت و از تجارب خود در این زمینه سخن گفتند.

سپس به نمایش فیلم در برنامه پرداخته شد و هر قسمت از فیلم که نیاز به تحلیل داشت را متوقف نموده و در این خصوص صحبت می کردند.

ایشان به اهمیت چرای مقدس پرداخته و داشتن تفکر و دانستن چرایی هر مطلب را مهمترین نکته در یادگیری دانستند.

در ادامه برنامه ایشان دو کتاب قوی سیاه و بنویس تا اتفاق بیفتد را معرفی نمودند و با جمله ای از دکتر مطهری با این مفهوم که “دست معلمی را می بوسم که تنها افکار را یاد نداده و نحوه رسیدن به آن فکر را نیز آموزش بدهد” به سخنان خود پایان دادند.

دکتر مازیار میر خلبان و  دبیر اسبق ورزشهای هوائی ،مدرس و مشاور ارشد سابق شرکت کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و همچنین مدرس و مشاور مجمع عالی نخبگان کشور و مبدع طرح اموزش بدون پاور پوینت با سابقه بیش از دو میلیون و سیصد و پنجاه هزار نفر ساعت آموزش در سراسر کشور یکی از قوی ترین سیستمهای آموزشی را به اجراء درمی آورد .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *