نمایشگاه گردشگری وین 2019 – 20 الی 23 دی 1397

نمایشگاه گردشگری وین یک رویداد بین المللی در حوزه تعطیلات، سفر، تفریح و ساماندهی اوقات فراغت است که همه ساله در هفته آخر ژانویه (اواخر دی ماه) در وین برگزار می شود.

 در این رویداد مهم بین‌المللی که با حضور بیش از  ۸۵۰ شرکت از هشتاد کشور جهان برگزار میشود ، تعدادی از آژانس‌ها و شرکت‌های گردشگری ایرانی تلاش خواهند کرد تا با معرفی ظرفیت‌ها و ارایه بسته‌های سفر به بازدیدکنندگان و مخاطبان اتریشی و بین‌المللی، جاذبه‌های گردشگری و فرهنگ غنی ایران را به نمایش بگذارند. 

از اهداف این نمایشگاه ، شناخت و بررسی کمپین های بازاریابی و توسعه بازارهای جدید گردشگری، جمع آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری، آشنایی شرکت های فعال در این حوزه با یکدیگر، ارائه مشاوره به علاقه مندان و بازدیدکنندگان در رابطه با سفر و همچنین برگزاری سخنرانی های مفید و مرتبط با موضوع گردشگری از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه به شمار می رود؛ اهدافی که به باور کارشناسان می تواند برای جذب هرچه بیشتر گردشگران به ایران ارزش قابل ملاحظه ای داشته باشد.

شرکت کنندگان می کوشند جاذبه های کشورشان را به بهترین شکل معرفی و بسته‌های مسافرتی متنوع چهار فصل را به مخاطبان عرضه کنند.

نمایشگاه گردشگری وین

این نمایشگاه از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۳ ژانویه برابر با ۲۰ لغایت ۲۳ دی ماه در وین برگزار می شود.

 

انتهای پیام

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *