گزیده ای از فعالیت ها:

- بنیان گذار شرکت زود فود (اسنپ فود فعلی)

- کارآفرین نمونه ملی سال 1388 در حوزه تجارت الکترونیک با راه اندازی زودفود به عنوان اولین شرکت تجارت الکترونیک غذا در ایران

- فارغ التحصیل دانشگاه برکلي آمریكا در رشته بازاریابي و تحلیل بازار

- فارغ التحصیل دانشگاه کاوندیش انگلستان در رشته مدیریت استراتژیك منابع انساني

- فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه برمینگهام انگلستان

- مدرس دوره های بازاریابی آنلاین و مهندسي طرح کسب و کار، مذاکره و جذب سرمایه

- مشاور کسب و کارهای بزرگ در حیطه استراتژی و بازاریابی و فروش

- مشاور سرمایه گذاران فعال در حوزه استارتاپ

- مشاور بهبود و توسعه بازاریابی و فروش کسب و کارها

زمینه مشاوره:

جذب سرمایه برای کسب و کارها و استارتاپ ها و بازاریابی و هک فروش دو حوزه ای هستند که ایشان بطور تخصصی به آنها می پردازد. در جامعه استارتاپی ایران، وی را بیشتر با عنوان بنیانگذار زودفود (اسنپ فود فعلی – اولین و بزرگ ترین پلتفورم سفارش اینترنتی غذا در ایران) می شناسند ولی در شرکت هایی مثل شرکت سرمایه گذاری پرشین (۱۸۰۰ میلیارد تومان پروژه) و استارتاپ های دیگر (در زمینه های مهندسی فروش املاک، اینترنت اشیاء-IOT، واقعیت مجازی-VR، واقعیت افزوده-AR و غیره) فعالیت داشته اند که به اندازه زودفود معروف نیستند اگر چه بسیار بزرگ تر و پولساز تر بوده اند.

چند کسب و کار کوچک و بزرگ ساخته اند که موجب شده برخی برای معرفی ایشان از اصطلاح کارآفرین سریالی استفاده کنند. در انگلستان تحصیل کرده اند و اکنون بصورت خیلی محدود کوچینگ افراد با استعداد را می پذیرند، منتور کسب و کارهای استارتاپی، مدرس دانشگاه، مشاور شرکت های دانش بنیان در صندوق نوآوری و شکوفائی معاونت علمی ریاست جمهوری هستند و استارتاپی را در زمینه هوش مصنوعی و کلان داده ها(Big Data) هدایت می کنند.