برنامه سینما کارآفرینی با نمایش و تحلیل فیلم سخنرانی پادشاه روز شنبه 25 آبان 98 – ساعت 14 الی 16 ، همزمان با رویداد هفته جهانی کارآفرینی در دانشکده کارافرینی دانشگاه تهران برگزار شد. 

این رویداد با ارائه و بررسی جناب آقای دکتر مازیار میر از اساتید و مشاوران کارآفرینی و حضور جمعی از دانشجویان و علاقمندان اجرا شد.

خلاصه داستان فیلم سخنرانی پادشاه

داستان پادشاه جرج ششم (پدر ملکه الیزابت)، پادشاه بریتانیا و ایرلند شمالی که بر تخت می‌نشیند بدون آن که آمادگی‌اش را داشته باشد و لکنت زبان در ادامه سلطنتش تردید ایجاد کرده است سخنرانی پادشاه درباره این موضوع است که چگونه می توان بدون اینکه آدم باشهامتی باشید بتوانید چنان سخنرانی کنید که اینگونه به نظر برسید که سالیان سال است سخنرانی حرفه ای داشته اید جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.egcut.ir مراجعه نمایید.

راهنمابرای مشاهده  فیلم سخنرانی پادشاه کلیک کنیدراهنما

مشاهره فیلم سخنرانی پادشاه

سخنرانی پادشاه (The King’s Speech) که در برنامه سینما کارآفرینی مورد نقد رو بررسی قرار گرفت،  نام یک فیلم درام تاریخی محصول ۲۰۱۰ بریتانیا به کارگردانی تام هوپر بر پایه فیلم‌نامه دیوید سایدلر است. این فیلم برنده جایزه برگزیده تماشاگران در جشنواره فیلم تورنتو ۲۰۱۰ شده‌است. این فیلم در سال ۲۰۱۱ در هشتاد و سومین دوره جوایز اسکار برنده جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین فیلم‌نامه اوریژینال شد.

این فیلم درباره بخشی از زندگی جرج ششم، پادشاه بریتانیا و پدر الیزابت دوم ملکه فعلی این کشور، است که دچار لکنت زبان بود. نقش پادشاه را در این فیلم کالین فرث و نقش پزشک او را جفری راش بازی کرده‌اند.

سخنرانی پادشاه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *